..
Tam i z powrotem

116 | 88793
 
 
2017-08-10
Odsłon: 372
 

Vacuum Bottle GSI Outdoors

Termos Vacuum Bottle GSI Outdoors na pierwszy rzut oka mógłby się wydawać zwykłym termosem, jakich wiele na rynku. Jednak producenci zadbali o kilka szczegółów, które docenia się podczas użytkowania. To proste detale, które decydują o tym, że ocena termosu GSI może być jedynie bardzo wysoka.

Marka GSI słynie z umiejętnego łączenia innowacji z pięknym wyglądem. Vaccum Bottle dostępny jest nie tylko w stalowym kolorze, ale także w przepięknych odcieniach zielonego, czerwonego, granatowego i pomarańczowego. Do wyboru, do koloru. Do tego termos ten wyprodukowano w dwóch pojemnościach: 0,5 i 1l.

Gadżeciarskie rozwiązania na pewno są fajne, ale najważniejsze w termosie jest jedno: jak długo trzyma ciepło. Im dłużej, tym lepiej oczywiście - świadczy to o klasie produktu. Na Vacuum Bottle 1l raczej się nie zawiedziemy. Spore zaskoczenie przeżyłam, gdy zrobioną wczesnym wieczorem herbatę, wylewałam rano po około 12 godzinach parującą do zlewu. Termos ten daje radę utrzymać ciepło napoju nawet do 24 godzin, a to jest dla mnie wyznacznikiem dobrego termosu.

Recenzję termosu można przeczytać na www.barswiat.pl:
http://www.barswiat.pl/vacuum-bottle-gsi---zawsze-goraca-herbata-w-termosie,3646,i.html

oraz

http://www.ceneria.pl/Vacuum_Bottle_GSI_Outdoors_nowe_spojrzenie_na_termos,13728,444,0,1,I,informacje.html

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd