..
Tam i z powrotem

116 | 89256
 
 
2015-10-26
Odsłon: 502
 

Przyjemnych snów! - Dream marki Rockland

Z marką Rockland znamy się nie od dziś. Na liście naszego sprzętu podróżniczego widnieją zabierane na wyjazdy pod namiot:
1. tanie, pancerne i bardzo wygodne maty samopompujące;
2. rewelacyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o mycie na biwakach na dziko – prysznic solarny;
3. równie przydatny w takich przypadkach – pojemnik na wodę, dzięki któremu obiad możemy zrobić także w każdym momencie na trasie, bo wodę mamy zawsze ze sobą w samochodzie;
4. testowaliśmy również namiot dla indywidualistów – Rockland Soloist, oraz jego przeciwieństwo – duży rodzinny namiot Trail 4, zadziwiająco lekki i pojemny.

Asortyment marki przeglądam w pierwszej kolejności, gdy poszukuję ciekawych rozwiązań ułatwiających życie podczas podróży. Jest kilku światowych producentów, którzy oferują takie akcesoria podróżnicze, jednakże ich oferta jest dość droga jak na polskie warunki. Tu marka Rockland zdecydowanie przebija ich ceną – niską. To polska firma, więc może nam zaproponować realne, dopasowane do rodzimego rynku ceny. Co więcej, niska cena nie oznacza niskiej jakości. Wręcz przeciwnie – nasze doświadczenia z zużytkowania tych produktów utwierdzają nas w przekonaniu, że wytrzymują kilka sezonów. Rockland to marka, do której idealnie pasuje określenie: dobry stosunek ceny do jakości.

Podsumowując więc:
- marka posiada szeroki asortyment (stale powiększany) akcesoriów kempingowych i ułatwiających życie w podróży, ostatnio na rynek wprowadziła także plecaki i namioty;
- ceny są na bardzo przyzwoitym i akceptowalnym dla przeciętnego użytkownika poziomie;
- jednocześnie jakość w stosunku do ceny jest zaskakująco dobra;
- to polska marka – warto wspierać lokalnych producentów, kupując ich produkty.

Na ostatni wyjazd wakacyjny (trzy tygodnie w Szwecji, nocowanie na dziko pod namiotem w górach i parkach narodowych na dalekiej północy) zaopatrzyliśmy się w dwie poduszki samopompujące Dream marki Rockland.

 

Recenzje poduszek Rockland można przeczytać na:
http://www.barswiat.pl/przyjemnych-snow----samopompujace-poduszki-marki-rockland,3525,i.html

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd