..
Tam i z powrotem

116 | 88782
 
 
2017-11-23
Odsłon: 328
 

Newport H2 i Seacamp II CNX - dwa modele sandałów Keen

Kultowym modelem sandała, od którego zaczęła się kariera tej marki, jest Newport. Ale przecież firma się rozwija i proponuje swoim klientom wiele innych modeli. Ostatniego lata nasze dzieci zdecydowały się na dwie różne propozycje sandała zabudowanego. Jędrek za namową rodziców wybrał klasyczny Keen Newport (wersja H2), a Dominika na jej wyraźne życzenie dostała Seacamp CNX. Czym różnią się oba modele?

Model Seacamp w wersji CNX to kultowy Newport w odchudzonej formie. Rzucającą się w oczy różnicą jest niski profil i obniżenie podeszwy. Paski są nieco inaczej rozmieszczone i zastosowane w mniejszej ilości. But jest przez to lżejszy niż Newport. Mimo znacznej redukcji wagi Seacamp CNX II nie traci na komforcie i ochronie stopy - czyli podstawowych wartościach sandałów Keen. Także ma gumowy otok z przodu chroniący palce, choć faktycznie mniej pancerny niż w sandałach Jędrka.

Obojętnie, na który zabudowany model Keen się zdecydujecie, będziecie zadowoleni. Naszym zdaniem sandały Keen to najlepszy wybór dla aktywnych dzieciaków i ich rodziców.

Więcej na temat testowanych sandałów na moim blogu:
http://www.barswiat.pl/keen---dwa-modele-zabudowanych-sandalow-,3678,i.html
KLIK

oraz na stronie outdoorowej porównywarki cen Ceneria.pl:

https://www.ceneria.pl/Newport_H2_i_Seacamp_II_CNX_porownanie_dwoch_modeli_Keen,14743,444,0,1,I,informacje.html
KLIK

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd