..
Tam i z powrotem

116 | 82029
 
 
2013-06-03
Odsłon: 764
 

Kabaretowy program autorski Piotra Pustelnika w sklepie MOKO

W spotkaniu uczestniczyłam ze śpiącymi dziećmi na kolanach - miało planowo rozpocząć się o 19.30, jednak w punktualnym przybyciu Piotrkowi przeszkodziły korki :) Mimo to warto było czekać, bo dodatkowo dowiedzieliśmy się, na czym polega pływanie długodystansowe - współwłaściciel sklepu, Rafał Ziobro, pokazał nam zdjęcia i film z przepłynięcia przez niego Cieśniny Magellana.

Po przybyciu Pustelnika na miejsce rozpoczął się już regularny kabaret. Jego żartobliwe komentarze czy przywoływane komiczne zdarzenia skutecznie wprowadziły w atmosferę wielkich wypraw himalajskich, jednocześnie rozśmieszając do łez.

Wystąpienie nie miało znamion zwykłej prelekcji będącej relacją z kolejnej wyprawy. Himalaista podjął się pokazania najnowszych trendów w „modzie górskiej”. Skromnie przyznając, że nie czuje się ekspertem w temacie, wsparł się przykładem kobiety - Gerlinde Kaltenbrunner, zdobywczyni 14 ośmiotysięczników, której kreacje wysokogórskie mieliśmy okazję podziwiać na filmie kręconym przez Dariusza Załuskiego podczas zakończonej sukcesem wyprawy na K2.

W sklepie MOKO mieliśmy także jedyną i niepowtarzalną okazję wylicytowania jednodniowego wyjazdu z Piotrem Pustelnikiem w Tatry. Cena została podbita do 500 zł. Wylicytowana kwota zostanie przekazana Stowarzyszeniu WIOSNA na projekt Akademia Przyszłości.

Jeśli ktoś cierpi na depresję, zachęcam do poszukania informacji w necie o najbliższym spotkaniu z Pustelnikiem. Poprawa nastroju gwarantowana!
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd