..
Tam i z powrotem

116 | 89279
 
 
2015-01-08
Odsłon: 741
 

Czas na podkolanówki SmartWool

Czas na skarpety Smartwool jest najlepszy zimą, bo są wyjątkowo ciepłe, idealne na wycieczki w góry i narty, ale ja ich używam przez cały rok.

Polecam je wszystkim zmarzluchom. Ale ciepłota to nie jedyna ich zaleta. Druga to odporność na przetarcia i ogólna wytrzymałość

Opowiem wam pewną historię...

Patrick McGlade, biegacz długodystansowy, podczas kilkumiesięcznego biegu przez Amerykę, gdy niemal codziennie pokonywał dystans maratonu, zużył pięć par butów i... tylko jedną parę skarpetek. Biegł w SmartWoolach.

Mogę potwierdzić tę opowieść moim przykładem. Kolanówek Smartwool używam niemal – jeśli dobrze liczę – od pięciu lat: na każdym wyjeździe i przez całą zimę. Jedynie w jednym miejscu na palcu i pod piętami w ostatnim roku zauważyłam przetarcia, choć nadal skarpety trzymają się w całości bez dziur i cerowania. Muszę w tym miejscu przyznać, że w przypadku skarpet innych marek nie było już tak wesoło – kilka z nich wylądowało z koszu. Zważywszy na cenę tych skarpet, na pewno warto przemyśleć sprawę zakupu sprawdzonej marki, która zagwarantuje nam trwałość.

Poza tym możemy je bardzo długo nie prać, a i tak nie będą brzydko pachnieć. Rewelacyjnie trzymają się stopy..

Lista zalet jest długa. Poczytajcie

http://www.ceneria.pl/Czas_na_podkolanowki_SmartWool_z_welny_merino_zawsze_i_wszedzie,10623,444,0,1,I,informacje.html

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd